#268Jodan
Twee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
Two cast glass figurines, “Pregnant Woman” & “Woman with Amphora.”No longer availableDim. h 23 & 31 cmEstimate: € 80/100 -
#250
Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
#153
Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 300/400 -
#10
Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40/60 -
#563
"The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 80/120 -
#447
Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.
A sculpture of a donkey from the second half of the previous century, marked 'Italy' at the bottom.No longer availableDim. h 49.5 x l 33 cmEstimate: € 40/60 -
#378
Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
#171
Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
#426Kirman
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#140
#509
Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
#12
“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paris cityscape." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100