#234Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#536Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. h:. 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713Een lot van 25 kristallen glazen.
Lot de 25 verres en cristal.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#292Twee miniaturen op ivoor. Een damesportret (Ø 6 cm) en een herenportret (7 x 5,5 cm ovaal). XIXde eeuw.
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#750Een gefineerd Engels trapmeubeltje met twee deurtjes en uitschuifbare basis, bekleed met kalfsleder. Beschadiging aan het galerijtje bovenaan.
Escalier de bibliothèque en bois de placage, ouvrant à deux petites portes et avec base glissante recouvert de vachette. Petite galerie (dégât).No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#801Een maskertje en een man op een kameel van brons. Afrikaans werk.
Petit masque et un homme sur un chameau en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#725Een mahoniehouten side table met een lade in de gordel. Engeland, omstreeks 1900.
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#528Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 65 / 80 -
#494DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#89Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de ferme” Huile sur toile. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 100 / 150