#361
Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
A pair of Chinese porcelain foo dogs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.
#666
Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
A Louis XV armchair with upholstery.No longer availableDim. 66 x 72 x 65cmEstimate: € 80/120 -
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#654Paul Tuerlinckx
Een set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
#487
#207Royal Dux
Een aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.
#337
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#285
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#150
An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400/500