Similar lots by type
-
#100Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 66,95 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#392Reinauts“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255“Susanna in bad”. Olieverf op paneel. In vroeg XIXe eeuwse lijst.
"Susanne dans le bain". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 45 cm x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#285Edward Van Mieghem“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384Edward Fierens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Rita Konig“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45 / 60 -
#559“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#552“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400 / 500 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#5Andreas DirksPeriod: 1865 - 1922“Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.
"Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#539“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#194“Ram”. Olieverf op doek. Signatuur verdwenen. XIXe eeuw.
"Bélier". Huile sur toile. La signature a disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#120Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600 / 800 -
#110Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600 / 800 -
#15Veltkamp“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des poules dans la cour ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600 / 800 -
#564“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#160Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#390Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#305Een vuursteenpistool.
Un pistolet à silex.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#338Een sigarettenkastje.
Une boîte à cigarettes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#541Een groot Afrikaans houten beeld.
Une grande statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200 / 240 -
#618KeramisEen art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75 / 90 -
#599Een Indische gouacheschildering op zijde.
Une peinture indienne à la gouache sur soie.No longer availableDim. 92 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,02 gEstimate: € 370 / 450 -
#9“Vissersboten”. Olieverf op board. Naar voorbeeld van Ludwig Dill.
"Bateaux de pêche". Huile sur carton. D’après l'exemple de Ludwig Dill.No longer availableDim. 18 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#296Twee verschillende gebeeldhouwde armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils sculptés différents de style Régence, tapissés à l'aiguille.No longer availableDim. h: 110 en 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
"Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 700 -
#95Een theaterkijkertje van messing, deels bekleed met parelmoer. In oorspronkelijk lederen etui. Begin XXste eeuw.
Jumelles de théâtre en laiton, partiellement recouvertes de nacre. Dans étui en cuir d'origine. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#219Paul WantePeriod: 1905 - 1981“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 77 cmEstimate: € 120 / 180

