Similar lots by type
-
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#779“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Van Hiel (?)“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#382Th. Hattier“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Bisardi“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#412A. Strybol“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429C. Van Reken“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#419Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#197Een bronzen groep in de vorm van een hert en een hinde.
Groupe en bronze représentant un couple de cerfs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#43Olie-en azijnstelletje. Boheems kristal en verzilverd metaal.
Huilier-vinaigrier art déco en cristal de Bohème et métal argenté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#377Val St. LambertTwee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 23 en 20,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#175Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,66 gEstimate: € 300 / 400 -
#593Victor Vasarely“Geometrische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 103/175.
“Composition géométrique”. Litho. Signée et numérotée 103/175 hors planche.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#51Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H 18 en 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#485Gruen Watch Veri-thinEen zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd. Switserland.
Remontoir plaqué d’or. Numéroté. Mouvement suisse.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#538Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647“Twee vissers”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Deux pêcheurs”. Deux netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40 / 60

