Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Ferdinand Ley
Period: 1879-1938

“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.

”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.
Dim. 38 x 50 cm
SKU: 2210190034.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #34
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #530

    Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 15,06 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #52
    Mariette Lydis

    “Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.

    ”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.
    No longer available
    Dim. 58 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #424
    Bruno Dijckmans
    Period: 1920-1998

    “Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.

    ”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #288

    Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.

    Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #701

    Een paar witmetalen jardinières met ringen.

    Paire de jardinières en métal blanc ornées d’anneaux.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624
    Corneille

    “Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.

    ”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #195
    Louis Vuitton

    Een handtas in Damier Ebene, model ‘Chelsea’. Met originele draagtas. Eén drukknoopje aan de zijkant onder de rits ontbreekt. Datacode TH0025.

    Sac à main en damier ébène, modèle Chelsea. Avec sac à porter d’origine. Un pression de côté sous la tirette manque. Datacode TH0025.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #494
    Luk Duffour

    “’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.

    ”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    Hans Bellmer
    Period: 1902-1975

    Symbolistische gravure gesigneerd en genummerd LIX/LXX buiten de plaat.

    Gravure symboliste signée et numérotée LIX/LXX hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486
    Mahal

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 340 x 232 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #94
    Staf

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

    ”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.
    No longer available
    Dim. 70 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More