#528“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#747Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#565Zero Halliburton“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#590Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,12 ct, d’un brillant central de ± 0,15 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 400 / 500 -
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
#776Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#11Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
#244Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
#287Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkan, een suikerpot en twaalf kopjes met elf onderschoteltjes.
Service à café et à thé Louis Philippe en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses à onze soucoupes.No longer availableEstimate: € 40 / 60