Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Ferdinand Ley
Period: 1879-1938

“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.

”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.
Dim. 38 x 50 cm
SKU: 2210190034.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #34
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #485
    The Bridge

    Een bruin lederen aktetas.

    Mallette en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 x 20 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #87

    Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.

    Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #333

    Een Wedgwood pique fleurs met een wit op blauw decor.

    Un pique-fleurs en Wedgwood à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #30

    Een lang halssnoer met zoetwaterparels.

    Long collier de perles d’eau douce.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #644

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #11

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #571

    Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.

    Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.
    No longer available
    Dim. l: 35; h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #353

    Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.

    Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.
    No longer available
    Dim. b: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #399
    Brakeli

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #529
    Gerard Gaudaen
    Period: 1927 - 2003

    “De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.

    ”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #760
    Longchamp

    Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.

    Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #256

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More