#745VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#22“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
#203V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 delen “Atlas”, 1 deel “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, goede staat. De atlassen met talrijke kleurenplaten.
#223Atelier-Edition8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#72“Heilige met reliekschrijn”. Olieverf op paneel. Mogelijk Duitsland, XVIIIe eeuw.
”Saint et relique”. Huile sur panneau. Probablement Allemagne, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#126Een eikenhouten kloostertafel.
Table réfectoire en chêne.No longer availableDim. 230 x 87 cmEstimate: € 200 / 240 -
#25711 boeken m.b.t. fauna e.d. Louis Figuier. “Les Insectes, ouvrage illustré de 595 figures dessinées d’après nature”. 3ième Ed. Hachette, Paris 1875. In-8°, paperback, sletig. Ad. Chatin. “Anatomie comparée des Végétaux Plantes Parasites”. Ed. Baillière & Fils, Paris 1892. In-8°, goede staat. Atlas met 113 platen in dezelfde band. En negen andere.
#649Een archiefmeubel met roldeur.
#7Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#65311 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30