Similar lots by type
-
#238
“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180/240 -
#187
“Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.
Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 220/280 -
#188
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une statue de Chiparus.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/160 -
#197
“Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.
Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200/240 -
#460
Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#253
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180/240 -
#137
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23 x 9 cmEstimate: € 160/180 -
#530
Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Une statue en bronze de Shiva Nataraja.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#192
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200/300 -
#251
“Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.
Auf Reisen . Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée au dos Beck .No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#553
Een verguld bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#645
Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 100/160 -
#193
“Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.
Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#231
“Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.
Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#223
“Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.
Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/160 -
#191
Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.
Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/200 -
#520
Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400/2600 -
#198
“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500/3000 -
#510
“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 34 clEstimate: € 350/450 -
#237
Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.
Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 1290/200 -
#621
Een bronzen emmertje naar XVIe eeuws voorbeeld en een bronzen bel naar de XVIIe eeuw.
Un seau en bronze d'après le XVIème siècle et une cloche en bronze d’après le XVIIème siècle.No longer availableDim. h: 11 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#558
Een bronzen nijlpaard.
Un hippopotame en bronze.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 300/320 -
#183
Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
Un cartel mural en bronze de style baroque.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 600/650 -
#583
Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
Un babouin en bronze de style moderniste.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360/400
Other lots in this auction
-
#438
Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.
Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 6,5 - 13,5 cmEstimate: € 50/60 -
#483
Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.
Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 150/200 -
#7
Een lot heiligenbeelden van biscuit, bestaande uit een groot en een klein Mariabeeld, een Christus Heilig Hart, een St. Jozef met kind en een Sint-Antonius met Jezus.
Un lot de statues de saints en biscuit, composé d'une grande et une petite statue de Marie, un Sacré-Cœur du Christ, un Saint Joseph avec enfant et un Saint Antoine avec Jésus.No longer availableDim. h: 19 - 48 cmEstimate: € 40/60 -
#632Jean StevoPeriod: 1914 - 1974
“Compositie met vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Composition avec femme . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#682Louis ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.
Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 120/180 -
#119
“Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Fleurs . Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#221
Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#395
Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60/80 -
#178Delvaux, Bruxelles
Een portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320/360 -
#385
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Indonesië. Met extra kappen.
Lampe de table avec abat-jour et base en batik d'Indonésie. Avec des abat-jour supplémentaires.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#88
Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.
Une corne de bovin à monture et socle en bronze, décorée d'une tête de bélier et portée par un putto. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#620
Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 50/75