Other lots in this auction
-
#216Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
Vitrine en chêne à cinq tablette en verre.No longer availableDim. 192 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.
Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#54Alice ColinPeriod: 1878 - 1962“Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Vue de la Schuttershofstraat à Diest” . Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#64Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de campagne avec village en arrière-plan . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 4( cmEstimate: € 100 / 120 -
#161Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Un bouclier persan à décor damassé.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 300 / 320 -
#256Een mahoniehouten Engelse commode met drie grote en twee kleine laden in gebogen front.
Commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs à façade incurvée.No longer availableDim. 98 x 84 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#66Een gedraaid houten bijzettafeltje met een rond blad en scheepsroervormige poot, versierd met vlinders onder glas. Met verlichting.
Une table d'appoint en bois tourné avec une tablette rond et un pied en forme de gouvernail de bateau, décorée de papillons sous verre. Avec éclairage.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Een paar lichtjes vernauwende cylindrische vaasjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met vogels en dieren in uitsparingen. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 840/1000.
Paire de vases cylindriques légèrement rétrécis en argent ciselé et ciselé à décor d'oiseaux et d'animaux dans des renfoncements. Iran, milieu du XXe siècle. Marqué en bas: 840/1000.No longer availableDim. 412 g - H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#223Paul Röth, LeipzigEen vintage staatkundige globe.
Un globe politique vintage.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#412Een porseleinen kunsttegel met een decor van een boom bij lage zon. Onleesbaar gesigneerd. In notenhouten kader.
Carreau d'art en porcelaine décoré d'un arbre dans un coucher de soleil bas. Signé illisible. Dans un cadre en noyer.No longer availableDim. 30,5 x 30,5 cm (kader)Estimate: € 25 / 40 -
#134Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander. Wiel manco.
Une maquette en aluminium d'un Junkers JU52 / 3M sur un support. Une roue manque.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 140


