Other lots in this auction
-
#533Medicijnpot van gebeeldhouwd hout, gesteund door twee personages. Dekselknop in de vorm van twee hagedissen. Luba, DRC.
Pot à médicaments en bois sculpté, soutenu par deux personnages. Bouton de couvercle en forme de deux lézards. Luba, RDC.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 200 / 260 -
#6756 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent. USA 1984. In luxe-etui.
6 pièces Set de collection Olympiques de 1 dollar en argent à 1 cent. USA 1984. Dans un coffret de luxe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#137“Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco
Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art DécoNo longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 130 / 150 -
#22Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975Vier etsen met Antwerpse stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat en drie genummerd op 100 exemplaren.
Quatre gravures avec vue sur la ville d'Anvers. Toutes signées à l'extérieur de la planche et trois numérotées sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 23,5 x 12,5 - 23 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een zeer gevarieerd lot boeken, landkaarten e.d. m.b.t. toerisme in België van het einde der XIXde eeuw tot de jaren 1930. O.m. 9 “Guides Cosyn, Ardennes Belges, Bruxelles e.a.”, “Le Brabant en Images”. Ed. Lebègue, Bruxelles. En vele andere.
Un lot très varié de livres, de cartes et de tourisme en Belgique de la fin du XIXème siècle aux années 1930. Om 9 Guides CosynNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.No longer availableDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#231SingerEen oude elektrische naaimachine in koffer.
Une vieille machine à coudre électrique dans un étui.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#144Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Een lot verzilverd metaal.
Un lot de métal argenté.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#486Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.
Une table violon Louis-Philippe avec cinq chaises en noyer assorties.No longer availableDim. H. 74 cm - H. 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .No longer availableDim. 93,9 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100


