Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Viool met strijkstok. Met label Jacobus Stainer ex Absam. Slijtage.
Viool met strijkstok. Met label Jacobus Stainer ex Absam. Slijtage.

Viool met strijkstok. Met label Jacobus Stainer ex Absam. Slijtage.

Violon avec archet. Avec étiquette Jacobus Stainer ex Absam. Wear.
Dim. L. 60 cm
SKU: 9903210033.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #189
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Strandzicht bij stormachtig weer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la plage par temps orageux . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #175

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,65 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #63

    Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.

    Un buste de femme en bronze sans patine sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een voorstelling van de Keizerlijke hofhouding in een cartouche met rondom diverse bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor d’une Cour Impériale dans une cartouche entourée de fleurs et de fruits. Marque sous la base
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #26

    Een hanglantaarn van geslepen glas en verguld messing, versierd met bladeren en bloemenguirlandes.

    Lanterne suspendue en verre taillé et laiton doré, décorée de feuilles et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #428

    Een albasten siercoupe op voet.

    Coupe en albâtre sculpté sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #579

    Een vaas van kwikglas en smeedijzer.

    Un vase en verre au mercure et en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #436
    Enregistreurs Lambert, Saint Nicolas d'Aliermont

    Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.

    Ancienne horloge de pointillage dans une caisse en chêne. Marque sur l’écran.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #656

    Een kom van Imariporselein met opengewerkte rand. Bijgevoegd zes kopjes en en zes kommetjes.

    Bol en porcelaine d’Imari avec bord ajouré. Ainsi que six tasses et six petits bols.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 150
  • #661
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #698

    Een lot van 33 verschillende miniatuur dekseldoosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt ‘Porcelain Art’ onderaan. Twee montuurtjes los. Bijgevoegd drie verschillende verzilverde pillendoosjes.

    Un lot de 33 boîtes à couvercle miniatures en porcelaine multicolore différentes. Toutes marquées Porcelain Art. Deux cadres en vrac. Trois boîtes à pilules plaquées argent différentes ajoutées.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 5 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More