‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.
Guido Cacciapuoti
Period: 1892 - 1953

'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.
Dim. Hoogte18 cm
SKU: 2701260307.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #187

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Vincenzo Cinque

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #348

    Een Chinees porseleinen dekseldoos met een decor van vloemen en vissen, drie compartimenten.

    A Chinese porcelain lidded box with a decor of flowers and fish, three compartments.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #358

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    Limoges

    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm(zonder sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #247

    Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.

    An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.

    A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 8 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Place a bid ›
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #397
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #303
    Karl Ens, Volkstedt

    ‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.

    'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany.
    Place a bid ›
    Dim. H 22, B 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    Sabino, France

    ‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.

    'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #322
    Elie Van Damme

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #363

    Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

    A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #8
    Algora

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #65

    Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.

    Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.
    Place a bid ›
    Dim. 1436 g
    Estimate: € 75 / 100
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    Een lot van 4 antieke haardstenen, 3 uit gebakken klei en 1 plaasteren, diverse motieven.

    A lot of 4 antique firebacks, 3 made of baked clay and 1 plaster, various motifs.
    Place a bid ›
    Dim. 7 x 14.5 x 10.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43

    Een set van 3 Delfts blauw aardewerken dekselvazen, gemerkt Royal Sphinx Maastricht.

    A set of 3 Delft blue earthenware covered vases, marked Royal Sphinx Maastricht.
    Place a bid ›
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.

    A lot of two old bayonets with unknown origin.
    Place a bid ›
    Dim. l 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Louis Blanc
    Period: 19e eeuw

    ‘Histoire de la révolution française’, door Louis Blanc. 2 delen, niet gedateerd.

    'History of the French Revolution', by Louis Blanc. 2 volumes, undated.
    Place a bid ›
    Dim. 32/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93
    Christofle France

    Een set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.

    A set of 7 silver-plated metal side plates, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #45

    Lot koperen, bronzen en nikkelen munten en twee biljetten uit Portugal en uit Italië. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.

    Lot of copper, bronze, and nickel coins and two bills from Portugal and Italy. From the end of the 19th century to the 1980s. Possibly Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.
    Place a bid ›
    Dim. 1252 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #94
    Henri Joseph F. Piéron
    Period: 1856 - 1912

    “Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.

    "Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Een stuk koraal met letsels.

    A piece of coral with lesions.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Place a bid ›
    Dim. 76 x 97 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.