#747Een lot boeken:- 29 Duitstalige boeken met werken van Goethe, Lessing, Jean Paul, Schiller, Wieland en Körner.- 25 Zweedstalige boeken met Zweede literatuur.
Un lot de livres: - 29 oeuvres allemandes dont Goethe, Lessing, Jean Paul, Schiller, Wieland et Kömer. - 25 oeuvres suédoises, littérature.No longer availableEstimate: € 30 / 50
#352Lot bestaande uit 8 grote en kleine vuurvaste potten van steengoed (merk Valauris) met witmetalen montuur (gemerkt Wiskemann). Met één extra aardewerken deksel. Evenals een grote sauskom, een terrine en twee schalen gemerkt Wiskemann.
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#751Jacob PetitTwee groepjes van meerkleurig en verguld Frans porselein, in de vorm van een dame en een heer, telkens bij een siervaas met bloemen. Gemerkt.
Deux groupes en porcelaine française, représentant un homme et une femme avec un vase fleuri. Porte une marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Vier stuks mineralen.
Quatre minéraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#377Val St. LambertEen roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
#332“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 55 / 65 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#319Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Vlaams interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Intérieur flamand". Une eau-forte en couleurs. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 40 x 49,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#612Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.
#13Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
#546Indo-HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 100 / 120