Similar lots by type
-
#56Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#54Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 55 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#67R. Sperber
“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Sigée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 59 x 88 cmEstimate: € 40/60 -
#1
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 30/40 -
#3
“Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.
“Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 66 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#68P. Vercrocke
“Boegbeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figure de proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#20
Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).
Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/20 -
#73
Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20/30 -
#7Kodak film
“Six-20 target hawk-eye”. Een oude camera in lederen etui. Omstreeks 1933.
“Six-20 target hawk-eye”. Caméra ancienne dans son étui en cuir. Vers 1933.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 60/80 -
#49
Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met draken. Te reviseren.
Comtoise en laiton repoussé, surmontée de dragons. A reviser.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#99Goebel
“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/70 -
#137
Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.
Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 180/240 -
#162
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#13
Een wandklok van messing met romeinse cijfers op de wijzerplaat.
Pendule murale en laiton. Cadran aux chiffres romains.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#125
Een lot van zes boeken met betrekking tot kunst.
Lot de six livres traitant les arts.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 30/50 -
#154
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#105
Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe
Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 120/200 -
#34
“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60