Other lots in this auction
-
#325
Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.
Une paire de chaises en acajou avec des dossiers joliment sculptés et des montures en laiton subtiles. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#574
Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.
Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#461
Een antiek Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit twee ruitvormige en een zeshoekige vaas met celadonglazuur en decor van bloeiende takken. Zeshoekige vaas met barst en één ruitvormige met doorlopende barst.
Garniture ancienne en porcelaine de Chine, composée de deux vases rhombiques et d'un vase hexagonal à glaçure céladon et décor de branchages fleuris. Vase hexagonal avec fissure et un vase en forme de losange avec fissure continue.No longer availableDim. h: 37 - 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#92François LamorinIèrePeriod: 1828 - 1911
“Duinzicht met vrouw.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
“Vue sur les dunes avec femme.” Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 22,5 x 40 cmEstimate: € 500 / 800 -
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#210
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#359
“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80 / 100 -
#46
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un crapaud de style Régence.No longer availableDim. H:92&96cmEstimate: € 60 / 100 -
#215
Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.
Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35