Other lots in this auction
-
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504
Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippe-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 137 x 87 mEstimate: € 160 / 180 -
#193
Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.No longer availableDim. H:15-26cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Portret van een vrouw met rode hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une femme au foulard rouge". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#578Goebel, West-Germany
“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#546Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Blauw in het midden.
Un tapis oriental en laine. Bleu au milieu.No longer availableDim. 335 x 252Estimate: € 120 / 240 -
#463Goebel, Germany
“Follow the leader”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 369.
"Suivez le guide". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 369.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#71
“De hofmakerij”. Een groep van meerkleurig Weens porselein. Gemerkt onderaan.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine de Vienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324Louis Leijs
“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
"Voorzight eene Vitrin". Un dessin technique de 1911.No longer availableDim. 58 cm x 71 cmEstimate: € 25 / 30