Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
Michel De Goeye
Period: 1900 - 1958

“Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

"Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
Dim. 32 x 39 cm
SKU: 2202220314.
Category: Grafiek.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #329
    Maurits Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    "Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #639
    Edgard Tytgat
    Period: 1879 - 1957

    “Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    "Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    "Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 50x40cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #592
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.

    " Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Jos De Swerts

    “De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    "Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #294
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.

    « Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #564
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.

    "Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #609
    Roger Somville
    Period: 1923 - 2014

    “Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #454

    “Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.

    « Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.
    No longer available
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #479

    “Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.

    « Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #519

    “Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.

    "Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #69
    Anto Diez
    Period: 1914 - 1992

    “Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.

    « Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #474
    Janet Treby
    Period: °1955

    “Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

    "Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #324
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Détresse”. Een lithografie”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Détresse". Une lithographie ». Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #322
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #44
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #292
    Jos De Swerts

    “Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    « Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #29
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Joz. De Swerts

    Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.

    Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    “La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.

    « La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434
    Ronald Brooks Kitaj
    Period: 1932 - 2007

    “Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.

    "Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #9
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #19
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #175

    “Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.

    “Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.
    No longer available
    Dim. 103 x 81 cm
    Estimate: € 5000 / 8000
  • #666

    Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.

    Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #280

    Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.

    Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 85x85cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.

    Un tapis tunisien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 299 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96
    Jean Mocque à Paris

    Een paar bijzettafeltjes in Régencestijl, versierd met fijn uitgestoken motieven en met geaderde roodmarmeren bladen.

    Paire de guéridons de style Régence, décorés de motifs finement sculptés et de plateaux en marbre rouge veiné.
    No longer available
    Dim. 47 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #193

    Een regulateur in houten kast, versierd met een hoofdje in het opzet. Met slinger en gewichten.

    Un régulateur dans un coffret en bois, décoré d'une tête dans le dessus. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. H:130cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #601

    Een paar verguld bronzen kandelaars in barokke stijl en een eclectische kandelaar met vier armen.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré de style baroque et un bougeoir éclectique à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 & 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #604
    Etienne Le Compte
    Period: 1931- 2010

    “Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    "Homards". Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 61 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #341

    Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.

    Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More