Similar lots by type
-
#71Bertha Saveniers
“Zonnebloemen van Hofstade” & “Compositie”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Tournesols de Hofstade” et “Composiion”. Acryl sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 40 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#3
“Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.
“Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 66 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#85
Drie architecturale tekeningen, aquarel en inkt op papier:- “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33.- “Palais Royal de style Louis XVI”- “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.
Trois dessins architecturaux en aquarelle sur papier:- “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33.- “Palais Royal de style Louis XVI”.- “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.50 €Estimate: € 30/50 -
#72Bertha Saveniers
“Bomen”. Drie potloodtekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62 & ‘66.
“Arbres”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés 1962 et 1966.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 30/40 -
#64
“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80/120 -
#82
Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.
Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 26 x 33 & 21 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#53Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#128
Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#47
Lot metaal bestaande uit 3 gietijzeren strijkijzers, 7 kandelaars, Koperen ketel en olielamp, 1 armkandelaar, 3 muurkandelaars met glazen windwering, 1 bord, 1 kaarsendover e.a.
Lot de métaux comprenant 3 fers à repasser en fonte, 7 candélabres, un poêlon et une lampe à huile en cuivre, un candélabres à bras, 3 candélabres muraux, une assiette et un étouffoir à chandelles etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25 -
#96
Een reeks van 4 foto’s met zichten op Parijs bij nacht op plexiglas.
Suite de quatre photo’s aux vues de Paris by night sur plexi.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 53 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#139
“Diana”. Bronzen beeld met donker patina. Met gieterijstempel en gesigneerd Houdon. Letsels aan de boog.
“Diane”. Sculpture en bronze à patine brune. Avec cachet de fonderie et signée Houdon. Dégât à l’arc.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H 62 cmEstimate: € 250/350 -
#11
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#174
Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#22
Twee kleine houten barometer-thermometers.
Deux petits baromètres-thermomètres.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#164
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 120/200 -
#61
Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/100 -
#27
Een sierjardinière van meerkleurig en een Engelse lampetkan van blauw en wit aardewerk. Eerste licht beschadigd.
Jardinière décorative en faïence polychrome (petit dégât) et une verseuse anglaise en faïence bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 25/30 -
#51
Verzameling servies. Bestaande uit 8 borden met roosjesmotief, gemerkt Mitterteich Bavaria; 6 tassen en ondertassen met rozenrand, gemerkt TK Thuny Czechoslovakia; een koffiepot,2 tassen, melk en suikerpotje, allen met decoratie van rozen, niet gemerkt.
Lot de services. Comprenant 8 assiettes à décor de roses, marque Mitterteich Bavaria, 6 tasses et soucoupes aux roses sur l’aile, marque TK Thuny Czechoslovakia, une cafetière, 2 tasses, pot à lait et sucrier, également décorés aux roses, sans marque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#84
Een lot van vier ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs door Guiget.
Lot de quatre gravures colorées du XIXe siècle aux vues sur Paris par Guiget.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 30 x 43 cmEstimate: € 40/50