Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
F.H. Hilverdink

“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

"Fishermen's boat at sea". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
Dim. 13 x 20 cm
SKU: 2506240599.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #599
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #592
    Guy Van Iseghem
    Period: 1905-?

    “Riviertje met watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.

    "River with water mill". A painting, oil on canvas, touched up. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #484

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #584
    Maria Aldernaght
    Period: 1902-1945

    “Berggezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Mountain view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 68,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #499
    Felix De Boeck
    Period: 1898-1995

    “Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.

    "Stylized Sunset". A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 6 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #612
    R. Hellemans

    “Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.

    "Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.
    No longer available
    Dim. 78 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #214
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.

    "Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.
    No longer available
    Dim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #509
    Felix De Boeck
    Period: 1898-1995

    “Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986

    "Geometric abstract." A painting, mixed media on panel. Signed and dated 1986 on the back.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 21 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #222
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.

    "Natural landscapes". A lot of 4 oil paintings, 2 on canvas and 2 on panel. 2 signed at the bottom and 2 attributed to Leopold Muller.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 11,5 & ... & 27 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #489
    Paul Lengelle
    Period: 1908-1993

    “Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 85 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #582
    Léon Schmieder
    Period: XIX-XX

    “Meisje op het bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1909.

    "Girl on the bridge". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1909 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #632

    “Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504
    Felix De Boeck
    Period: 1898-1995

    “Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.

    "Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #204
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #209
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Pondrôme”, “Chattilon”, “Brugge”. Een lot van 3 schilderijen, waarvan 1 aquarel op papier, 1 olieverf op doek en 1 olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Pondrôme", "Chattilon", "Bruges". A lot of 3 paintings, including 1 watercolor on paper, 1 oil on canvas, and 1 oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 & 33 x 34 & 20 x 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #594

    “Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.

    "Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    “Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.

    "Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #199
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.

    "Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".
    No longer available
    Dim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #579

    “Maria met kind”. Een icoon op houten paneel.

    "Maria with Child". An icon on wooden panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679

    “Eva. De naakte appeleetster”. Een schilderij, olieverf op doek. Op paneel gezet, meerdere grote scheuren in het doek.

    "Eve. The naked apple eater". A painting, oil on canvas. Mounted on panel, several large tears in the canvas.
    No longer available
    Dim. 95 x 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #512
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #219
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso titels.

    "Industrial river landscapes." A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titles on the reverse.
    No longer available
    Dim. 31 x 45,5 & ... & 21,5 x 24 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #494
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1993

    “Stilleven met peren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with pears." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #189
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.

    "Landscape with buildings". A lot of 6 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Ranst", "Wouter's Hoeve", "Ranst", "Villa Wellin", "Chateau de Lavaux St-Anne", "Wouter's Hoeve de Polder".
    No longer available
    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750

Other lots in this auction

  • #97

    “Martialis Epigrammata”, Antverpiae, Ex officina Chriftophori Plantini, MDLXVIII (1568).

    "Martialis Epigrammata", Antwerp, Printed by Christophe Plantin, 1568.
    No longer available
    Dim. 2.5 x 15.5 x 10.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #506
    Arne Jacobsen Fritz Hansen

    “Series 7 Model 3207”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.

    "Series 7 Model 3207". A lot of 6 vintage Mid-Century design Butterfly armchairs. Red lacquered, molded wooden seat with chrome legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, production 2002. Paint wear on the seat and armrests present.
    No longer available
    Dim. 76,5 x 59 x 49 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #347

    Een 6-delig toiletstel in geslepen kristal, mauve in de massa gekleurd. Van de grootste karaf ontbreekt de dop.

    A 6-piece toilet set in cut crystal, colored in mauve in the mass. The largest decanter is missing the stopper.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #121

    “Suzon”. Een uit hout gesculpteerde buste van een jonge dame. Naar het werk van Rodin, 1872.

    "Suzon". A sculpted wooden bust of a young lady. In the style of Rodin, 1872.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #300

    Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.

    A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #138
    Georges Mathias Designo Maho

    Een paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.

    A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.
    No longer available
    Dim. 81 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #104
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133

    Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.

    A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 34,5 & 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #243
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #367
    Odette Dijeux Tiberghien

    Een lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.

    A lot of 2 vintage bowls from the mid-20th century, one orange-red depicting a hunter, marked Tiberghien, and one green featuring a rooster, marked Odette Dijeux. The latter has flakes in 2 places.
    No longer available
    Dim. 30.5 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270

    Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #287

    Een lot van drie ruwe edelstenen, lichtgroen fuchsiet, groen fuchsiet en lepidoliet.

    A lot of three rough gemstones, light green fuchsite, green fuchsite, and lepidolite.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More