#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cmEstimate: € 300 / 450 -
#214Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.No longer availableDim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cmEstimate: € 500 / 750 -
#509Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986
"Geometric abstract." A painting, mixed media on panel. Signed and dated 1986 on the back.No longer availableDim. 12,5 x 21 cmEstimate: € 400 / 600 -
#222Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#632“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#594“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
"Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#199Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
"Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".No longer availableDim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#579“Maria met kind”. Een icoon op houten paneel.
"Maria with Child". An icon on wooden panel.No longer availableDim. 37 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Industrial river landscapes." A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titles on the reverse.No longer availableDim. 31 x 45,5 & ... & 21,5 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
"Landscape with buildings". A lot of 6 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Ranst", "Wouter's Hoeve", "Ranst", "Villa Wellin", "Chateau de Lavaux St-Anne", "Wouter's Hoeve de Polder".No longer availableDim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cmEstimate: € 500 / 750
#97“Martialis Epigrammata”, Antverpiae, Ex officina Chriftophori Plantini, MDLXVIII (1568).
"Martialis Epigrammata", Antwerp, Printed by Christophe Plantin, 1568.No longer availableDim. 2.5 x 15.5 x 10.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#506Arne Jacobsen Fritz Hansen“Series 7 Model 3207”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.
"Series 7 Model 3207". A lot of 6 vintage Mid-Century design Butterfly armchairs. Red lacquered, molded wooden seat with chrome legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, production 2002. Paint wear on the seat and armrests present.No longer availableDim. 76,5 x 59 x 49 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#347Een 6-delig toiletstel in geslepen kristal, mauve in de massa gekleurd. Van de grootste karaf ontbreekt de dop.
A 6-piece toilet set in cut crystal, colored in mauve in the mass. The largest decanter is missing the stopper.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 45 / 60 -
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500 -
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
A lot of three rough gemstones, light green fuchsite, green fuchsite, and lepidolite.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 120