Other lots in this auction
-
#301Christofle Porcelaine
Een porseleinen schotelltje met meerkleurig en verguld decor van bladermotieven. Gemerkt en in origineel etui.
Un petit plat en porcelaine à décor multicolore et doré de motifs de feuilles. Marqué et dans son écrin d'origine.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#313Keramis
Een art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.
Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#316
Een staande asbak van smeedijzer met luciferhouder, versierd met rozenranken.
Un cendrier sur pied en fer forgé avec porte-allumette, décoré de vignes roses.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 35/45 -
#55
Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.
Un ange en chêne sculpté avec trompette. D'après l'exemple baroque.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40/60 -
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#672
Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#299
Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.
Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40/50 -
#284
Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#374
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65/75 -
#308Val Saint Lambert
Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.
Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#609
“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120/180