Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pierre Verbeke
Period: 1895 - 1962

“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 35 x 45 cm
SKU: 0602180542.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Verbeke

  • #254
    Pierre Verbeke
    Period: 1895-1962

    “Vissers op de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Pêcheurs à la rade”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Pierre Verbeke
    Period: 1895-1962

    “Overslag van de vangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Décharger les poissons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200

Similar lots by type

  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #662
    Omer Coppens
    Period: 1864-1926

    “Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.

    ”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #209

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554
    Alfred Jos Auguste Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #652
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #497

    Twee Chinese vaasjes met draken. Brons en marmer.

    Deux petits vases chinois en bronze et marbre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #439

    Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.

    Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #60
    Mappin & Webb

    Verzilverd metalen theepot in George I-stijl. Onderaan gemerkt. Sheffield, omstreeks 1918.

    Théière en métal argenté de style George I. Marque sous la base: Sheffield. Vers 1918.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #198

    Een paar barokke engeltjes. XVIIIde eeuw.

    Deux angelots style baroque. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 63 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 1,23 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. Met HRD-certificaat.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 1,23 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct. Avec certificat HRD.
    No longer available
    Dim. 4,52 g
    Estimate: € 4500 / 4700
  • #1050

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout.

    Un fauteuil en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #741

    Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.

    Trois petits vases en porcelaine chinoise blanche et bleue avec décor en doré de paons. Nous ajoutons un petit vase à pense avec un décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Twee Chinese wijzen van gesculpteerd been.

    Deux sages chinois en os sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Vijf diverse ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.

    Cinq bustes en ivoire. Travail africain, début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #718

    Een gedeelte glasservies met amberkleurige voet en verzilverde rand, jaren 50.

    Partie de service à verres aux bases ambres et au rebords argentés. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een bronzen synagogelamp met zeven armpjes waarvan vier lichtpunten. We voegen er een kleine tinnen godslamp versierd met drie gekroonde adelaarskoppen.

    Lampe de synagogue en bronze, sept bras à quatre lumières. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en étain décorée de trois têtes d’aigle couronnées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #733

    Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot de six assiettes en faïence de Hollande. XVIIIième siècle et XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More