#123
“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#310Dinh Van
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids totaal de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 800 / 1000 -
#560
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
#708
Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#164
“Kinderportret”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428
Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
#430
Lot de bijoux en argent 925 et 835 ‰ dont collier de perles, chaîne à pendentif, une croix, des bagues, deux bracelets et deux broches, certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#640Heriz
Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#455
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20 / 25