Other lots by Middelhoek
-
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#129Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Drie ruiters aan zee, naar Mauve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Trois cavaliers au bord de la mer, d’après Mauve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#124
Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.
Un miroir en bois patiné gris argenté avec une coiffe baroque.No longer availableDim. 148 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#125
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600/800 -
#97Val Saint LambertPeriod: 1827 - 1875
Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).
Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).No longer availableDim. h: 25 en 10 cmEstimate: € 80/120 -
#53
Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.
Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.No longer availableDim. b: 22 & 42 cmEstimate: € 50/80 -
#98Wiskemann, Bruxelles
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#137
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175/200 -
#38Val St. Lambert
Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
Un vase sur une base de cristal incolore, avec des motifs finement taillés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 65/80 -
#24
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
Paysage d'hiver . Huile sur panneau. D'après l'école hollandaise du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#273
Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Lot d’albums de bandes dessinées. En général par Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.No longer availableEstimate: € 60/100