Similar lots by type
-
#229J. Douven“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#360Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & CieManufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360 / 400 -
#625Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234Louis Van Engelen“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#239“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Romain Steppe“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250 / 260 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#604“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#300Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#345Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600 -
#286Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.
Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 119 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244Victor Buyle“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#310Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#422Louis Belen“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209C. De Busschere“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360 / 400 -
#399Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#439louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#419“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#475Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een tabaksdoos (deksel beschadigd), een faraobuste, drie vogeltjes, een armband, een siervaasje met vis, halskettingen, enz.
Un lot d’ivoire africaine sculptée comprenant une boîte à tabac (couvercle endommagé), un buste de pharaon, trois oiseaux, un bracelet, un petit vase, des colliers, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#790Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#124Alfred Van Neste“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#721Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.
Une tazza Art Nouveau en métal argenté et porcelaine, décoration polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#172J. Devuyst“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#94“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#356Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.
Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133Een gobelin met vogels in een bosrijk decor. XVIIe eeuw. Zonder boorden.
Tapisserie représentant un paon et autres oiseaux dans une verdure. XVIIe siècle. Sans bordures.No longer availableDim. 252 x 510 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#48Een lot snuisterijen, bestaande uit een passerset in houten doosje, twee naaisetjes, waarbij één in ivoren etui (schaartje manco), enkele ivoren voorwerpen, een theaterkijker met parelmoer (gebroken), een ivoren servetring en een porseleinen inktstel.
Un lot de babioles, comprenant un ensemble de compas dans une boîte en bois, deux sets de couture, dont un dans un étui en ivoire ( ciseaux manquants), quelques objets en ivoire, une paire de lunettes de théâtre nacrée, un anneau de serviette en ivoire et un encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#542“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240

