Other lots by Steppe
Other lots in this auction
-
#308Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.
Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 45 / 55 -
#252Tuur De Rijbel“De maaier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”le faucheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#761Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.
Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200 / 240 -
#338Een tafelklokje met perpetuümslinger in een kast van messing en glas. De wijzerplaat en de zuiltjes versierd met bloemen.
Une pendule de table avec une balançoire à mouvement perpétuel dans une gaine en laiton et verre. Le cadran et colonnes à la décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#480Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Vlaamse School XIXde eeuw“Madonna en Kind”. Olieverf op paneel.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382Een houtgravure met boerentafereel. Gemerkt 2/15 en getekend Alphonse Mora.
Une gravure sur bois représentant une scène de fermiers. Marquée 2/15 et signée Alphonse Mora.No longer availableDim. 40 X 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#601Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.
Une tête de Bouddha en bronze antique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#438Een Chinese dubbele fotokader van gebeeldhouwd en roodgelakt hout, versierd met draken en bloemenmotieven.
Un cadre à photos chinois en bois laqué rouge sculpté, décoration de dragons et motifs à fleurs.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#785Een kruisbeeld, een Arabische doos en een icoon van verzilverd metaal.
Un crucifix, une boîte d’Arabie et une icône en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25

