Other lots by Steppe
Other lots in this auction
-
#558
Hofdame met twee kelken van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
Une dame d’honneur avec deux calices, en ivoire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 120/180 -
#418
Een paar kleine gemberpotjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#708
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij dieren. (Neushoorns, olifanten, een nijlpaard en een leeuw). Eén diertje ontbreekt. Op houten sokkel. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine en forme d’une rangée d’animaux ( rhinocéros, éléphants, un hippopotame et un lion). Un animal manquant. Première partie du XXème siècle;No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#393
Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.
Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#469Jean BilquinPeriod: °1938
“compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/70 -
#48
Een Hollands kistje van lindenhout, versierd met kerfsnijwerk. Vroeg XIXe eeuw.
Un coffret hollandais en tilleul, décorations de sculptures.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 65/75 -
#208Gaston Leroux
“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 2200/2600 -
#53Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50/60 -
#436
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#88Val St. Lambert
Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80/120 -
#303
Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. L 39 cm; B: 29 cmEstimate: € 55/65