Other lots by Steppe
Other lots in this auction
-
#256
Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.
Un secrétaire sobre en chêne avec abattant et à trois tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 karaats wit de roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 1000/1200 -
#339
“Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#697
Een vaasje van hoorn met een reliëfdecor van vleermuizen. Chinees werk.
Un petit vase en corne au décor en relief de chauve-souris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#368
Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse.- “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#292Visconti
“Jager in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chasseur dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#99Moeyersons
“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#367
Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#157
Een baardmankruik omstreeks 1700. Bakfout in de zegel op de buik.
Une cruche ‘baardman’, +- 1700. Erreur sur le tampon de cuisson sur la panse.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#688
Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. cmEstimate: € 40/50 -
#146
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200