Other lots in this auction
-
#188Maryse RaynPeriod: °1958
Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250/350 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#139Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.No longer availableDim. 48 x 30 & 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#120
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 600/700 -
#351
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#356
Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60/80 -
#96
Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#15
Een 18 karaats geel gouden trouwring en een zegelring met initialen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague cachet avec des initiales.No longer availableDim. 7,53 gEstimate: € 230/280 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#4
Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#64
“Compositie”. Gemonogrammeerd B.B.
Composition . Monogrammé B.B.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/300