#330
Twee 18 karaats geel gouden hangers in de vorm van een hondje en Donald Duck.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct. dont un en forme de chien et l’autre de Donald Duck.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 150/200 -
#297
Een bolle vaas van amberkleurig glas. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Lovrain’.
#843Elisée Reclus
#595Heriz
#703
Een Chinees porseleinen schaaltje.
#699
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#753
Een vaas in ‘Murano’ stijl.
Un vase, style Murano.No longer availableDim. h.29,50 cmEstimate: € 55/65 -
#776
Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.
#22
Twee ingekaderde XVIIIe eeuwse gravures met honden, origineel uit een boek.
Deux gravures encadrées d’origine d’un livre représentant des chiens, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.
Un masque africain, revêtement en cuivre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#468
Een reiswekkertje.
Un petit réveil de voyage.No longer availableDim. h.8,50 cmEstimate: € 85/100