Other lots by Dupieureux
#189Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893
“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250/350 -
#129Frans Van Leemputten
“Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 55,5 cmEstimate: € 200/300 -
#708
Een bulldog met meerkleurige stoffen bekleding.
Un bouledogue avec un revêtement en tissu polychrome.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#88
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 300/500 -
#442F. Vercrocke
“Onderwatercompositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition sous-marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#397Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal.
#236
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#717
Een vaasje van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
#547
Een klokvaasje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
#705
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#62Armand JamarPeriod: 1870-1946
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#229
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Naar Edgar Degas. Gesigneerd Wan Guo.
“Nu assis”; Huile sur toile. D’après Edgar Degas. Signée Wan Guo.No longer availableDim. 89 x 89 cmEstimate: € 200/240