Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Alexandre Tielens
Period: 1868-1959

“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 30 x 45 cm
SKU: 2603190299.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #430
    Arie Zwart
    Period: 1903 - 1981

    “Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.

    ”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #669
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #682
    Renée Kempen

    “Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #425
    Guy (?) Lemaire

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #664
    J. Roels

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690
    Demcey

    “Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599
    Lucien Van de velde
    Period: 1910 - 1997

    “Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 & 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #629
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    “Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #672
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.

    ”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #248
    Ernst Gustav Doerell
    Period: 1832 - 1877

    “Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.

    “Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #243
    Pierre-Emmanuel I Dielman
    Period: 1800 - 1858

    “Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #684
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #685
    Frances Tysoe Smith
    Period: 1853 - 1927

    “A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #884

    Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #435
    Alphonse Asselbergs
    Period: 1837-1916

    “Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #602
    Edgard D’Hont
    Period: 1861 - 1941

    “Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #238

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #662
    Edward Portielje
    Period: 1861 - 1941

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #680
    René Hansoul
    Period: 1910 - 1979

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #676

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #654
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #900

    “Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.

    ”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 16 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #573

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #710

    Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.

    Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #86

    Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.

    Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.
    No longer available
    Dim. 175 x 130 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #804

    Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.

    Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #272
    F. Rotsaert

    “Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    ”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2

    Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.

    Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #759

    “Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    ”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #689
    John O’Winning

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #515

    Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.

    Trois vases en porcelaine chinoise et japonaise Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en, or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,43 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More