Other lots in this auction
-
#639“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#536Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.
Un ensemble de jardin en fer forgé patiné blanc, composé d'une table avec cinq chaises pliantes.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#283Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
Columbine . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée à 2000. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale roze saffier van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir rose central de + - 0,45 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 950 / 1100 -
#196Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#72“Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.
“Croquis classiques”. Crayon sur papier. Porte un cachet d’atelier: A. Van Maasdijk.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 75 -
#312Josée Maes“Bloemenvaas” & “Stilleven met rozen”. Een paar olieverfschilderijtjes, resp. op doek en op metaal. Beide gesigneerd.
Vase à fleurs & Nature morte aux roses . Une paire de peintures à l'huile, respectivement sur toile et sur métal. Tous deux signées.No longer availableDim. 40 x 40 & 22 x 15 cmEstimate: € 30 / 60 -
#423Maryse RaynPeriod: °1958Vier hoogreliëfs met personages. Keramiek. Gesigneerd.
Quatre hauts reliefs avec personnages. Céramique. Signé.No longer availableDim. 40 x 20, 25 x 20 en 19 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een millefioridecor.
Un vase en verre de Murano multicolore avec un décor millefiori.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 155 x 90 & 170 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#572Jorge FloresPeriod: 1934 - 2008“Paisaje lunar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
Paisaje lunar . Huile sur panneau. Signé et daté 1989 au dos.No longer availableDim. 82 x 122 cmEstimate: € 120 / 200

