#74R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Delvaux, BruxellesEen ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
#494Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#414Louis Moyano“Compositie”. Gemengde techniek met plaasterwerk op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1944 (?).
Composition . Technique mixte avec plâtre sur panneau. Signé et daté 1944 (?).No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#646Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
#559Luc VerbistPeriod: °1955“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
La méthode de bar . Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 112 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Lode De Maeyer“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#498Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.
#172Lazar Volovick“De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 350 / 450 -
#346Een schildersezel.
Un chevalet.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#301Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.
#139Paul Schouten“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600