Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
Capodimonte

“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.

"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.
Dim. H:41&42cm
SKU: 2806220211.
Category: Porselein.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #211
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #235
    Capodimonte

    “De jager en de houthakkers”. Een groep in polychroom Italiaans porselein.

    « Le chasseur et les bûcherons ». Un groupe en porcelaine italienne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #251
    Capodimonte

    “Napoleontische trompetter te paard.” Polychroom aardewerk.

    " Cavalier napoléonien avec clairon ". Faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. 52 x 52 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #261
    Capodimonte

    “Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.

    "Voyageur avec un chien". Un groupe de biscuit multicolore conçu par Zamella. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #47
    Capodimonte

    “De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.

    "Les comptes". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Rori. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More