Other lots by Capodimonte
#235Capodimonte“De jager en de houthakkers”. Een groep in polychroom Italiaans porselein.
#137Capodimonte“La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.
#251Capodimonte“Napoleontische trompetter te paard.” Polychroom aardewerk.
#261Capodimonte“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
#47Capodimonte“De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.
"Les comptes". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Rori. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100
"La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240