Similar lots by type
-
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#532“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#284“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom. -
#574“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work. -
#174Arthur Van BattelPeriod: 1870-1963“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
"Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse. -
#179Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#214Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
"Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate. -
#209“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#402“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
"Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies. -
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#529“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#362Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders. -
#389Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen. -
#374Philippe Henri NoyerPeriod: 1917-1985‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.
'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered. -
#232‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.
'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton. -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
#409Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.
'Rural village'. Drawing in mixed media, signed. -
#169“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#429Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
"African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed.
Other lots in this auction
-
#105Zes etuis met penningen uitgegeven voor Unesco door La Monnaie de Paris. Drie stukken m.b.t. Rubens, drie m.b.t. Boeddha. Telkens 925/1000, 30 g.
Six cases with coins issued for Unesco by La Monnaie de Paris. Three pieces related to Rubens, three related to Buddha. Each 925/1000, 30 g.Place a bid ›Estimate: € 150 / 220 -
#83Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.
A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen. -
#192Unterweissbach“Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.
"Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom. -
#59‘Landschap met huizen’, olieverf op paneel. Een brutalistisch werkje, getekend Burliuk.
'Landscape with Houses', oil on panel. A brutalist piece, signed by Burliuk. -
#277‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.
'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#20Een zilveren ketting met hanger bezet met een labo diamant van +- 1,10 ct.
A silver chain with a pendant set with a lab-grown diamond of approximately 1.10 ct. -
#94Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912“Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.
"Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877. -
#28Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.
A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century. -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo. -
#452“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged.

