#86
Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#235
Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#455Gerard van den Berg
Een vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#1
Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#62Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
#95Delvaux Createur
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
#398
#227
Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#679Altimasa
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#164
‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.
#675
Een Chinees bijzettafeltje in rood gepatineerd hout met snijwerk en een roze marmeren blad.
#513
An African bronze funerary urn with sculpted details, supported by three figures. Presumably from Nigeria.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300