#98Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#237Joseph Van Luppen
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#54
“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 31 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#13
“Phrenology by L.N. Fowler”. buste en faïence indiquant les fonctions cérébrales. Ainsi qu’une “toby jug” en forme de tête de clown, marquée Pryce, Kensington et numérotée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/70 -
#31
#325C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#68Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40 -
#60
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#336Jan Kennis
“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 90 x 122 cmEstimate: € 200/250 -
#340
Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
#309Juliaan Severin
#92
Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.
Lampe vintage en faïence à patine verte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100