#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#631Lladro‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
"A Barrel of Blossoms", a Lladro figurine, model no. 1419 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#621Lladro‘This one’s mine’, een Lladro beeld, modelnr 05376 in originele verpakking.
"This one's mine", a Lladro figurine, model number 05376 in original packaging.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#132Jozef De BelderPeriod: °1953“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#73Moreau“Amor op pad.” Zamak op houten sokkel, draagt handtekening.
"Amor on the move." Zamak on wooden pedestal, bears signature.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 450 / 550