#141“Bloemenstillevens”. Een lot van 3 olieverf schilderijtjes, waarvan 1 op doek, 1 op paneel en 1 op vilt. Onderaan gesigneerd.
"Flower still lifes". A lot of 3 oil paintings, one on canvas, one on panel, and one on felt. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#91J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#196“Naakten aan het balkon”. Een pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#158Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#57“Weide en dorpsgezicht”. Een kleurets op papier. Toegeschreven aan Roger Hebbelinck.
#34Een Aziatisch houten lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling van parelmoer figuren en bloemendecor in reliëf.
An Asian wooden lacquer panel with pietra dura elements depicting mother-of-pearl figures and floral decoration in relief.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39“Uitkruiphuisjes”. Een tekening op papier, draagt monogram FDV09.
"Crawl-out houses." A drawing on paper, monogrammed FDV09.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Nude study". Pencil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 62 cmEstimate: € 20 / 25