#624Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#560Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 700 / 800 -
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#571Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#601Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
A crater vase of glass, treated with acid, with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#354Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120