Other lots in this auction
-
#101
Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
A zamac statue on a pedestal. After a Roman example.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 220/280 -
#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35/45 -
#614Harrie Sterk
“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
“That Noble Woman” & “The Voice of Calvary”. Two signed posters by Harrie Sterk.No longer availableDim. 61 x 41 cmEstimate: € 60/80 -
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
A bronze cross in the shape of leaves.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 70/100 -
#216
Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200/300 -
#189
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#416
Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
A Louis XV style secretaire with marquetry and bronze mounts.No longer availableDim. 94 x 71 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#446
Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
A piece of side furniture in walnut veneer with drawer and raised top edge.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 200/300 -
#621
Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
A Buddha head in copper on a metal stand.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 100/120 -
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125/175 -
#382Remy Cornelissen
Lot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#548
Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.
An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.No longer availableDim. 14 x 25 x 12 cmEstimate: € 100/120