#146
Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
A walnut display cabinet with carved top decoration.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26
Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80 / 100 -
#225
Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#639
Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#363Karlov Svoboda
Een lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
#456
Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”
#211
Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
A presumably 18th century bronze statuette of a puti with an Aulos instrument.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#281Castleton & Co
Een zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
#353La Louvière
Een crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
A crackleware fish, midcentury. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 40 / 45