#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.No longer availableDim. h 33 x Ø 27 cmEstimate: € 20 / 30
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#155Anna A. Solovjova‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120