Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
Marius Kolvoort

“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.

”Geai”. Une aquarelle, signée.
Dim. 23 x 34 cm
SKU: 1112180724.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #724
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #79
    Nest Martens

    “Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.

    ”Fermier et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé. Style école de Lathem.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #734

    “Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.

    ”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 79 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #464
    S. Gillert

    “Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    Nelly Degouy
    Period: 1910 - 1979

    “Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452

    “La solitude”. Aquarel op karton. Gesigneerd ‘Garonnaire’ en gedateerd ‘74.

    ”La solitude”. Une aquarelle sur carton. Signé ‘Garonnaire’ et daté ‘74.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334
    Jos Tenoe

    “Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918

    ”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559

    “Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.

    ”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #534

    “Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.

    ”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #494

    “Orang-Oetan familie”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Famille d’Orang-Outan”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509

    “Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.

    ”Portrait de jeune fille”. Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #519

    “Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Rappard’.

    ”Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Rappard’.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #659
    Bourgeois

    “Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #785

    Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.

    Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #692

    “Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.

    ”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #512

    “Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.

    ”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #349

    “Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.

    ”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #720

    Houten scheepsmodel van een driemaster.

    Un navire en bois modèle.
    No longer available
    Dim. L. 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    “Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.

    ”Guan Yin assis” Une statue en ivoire sur socle.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #33

    Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Dim. H: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #634

    Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 235 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #652

    Een oude viool met strijkstok.

    Un violon ancien et son arc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #421
    Boch

    Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt

    Un vase Art Déco, motif de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #389

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd

    Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More