#123Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
#32Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Pont à Rynsbourg. Une gravure. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11“Muze”. Een beeldje van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes. Gemerkt met Meissenmerk.
"Muse". Une figurine de porcelaine multicolore. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts. Marqué de la marque de Meissen.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#617Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.
Un sabre décoratif avec un manche en corne et un pommeau en laiton, ainsi qu'une épée décorative.No longer availableDim. L:80&110cmEstimate: € 50 / 80 -
#515Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.
Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#322Pique-fleurs van wit en groen kristal.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
"Bateau sur l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80