Other lots in this auction
-
#525
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#285
Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Pot à couvercle en porcelaine de Limoges à décor floral peint à la main et motifs dorés. Sur présentoir. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#427Porcelaine de Paris
Een porseleinen dekselvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine à décor floral multicolore. Marqué en bas. Monté en pied de lampe avec des montures en laiton.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#82Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le moulin à eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#493Goebel, Germany
“Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.
"Écolières". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 177/III.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#575
Een zamakken schouwklok op drie poten en versierd met ijzeren ramskoppen aan de zijkant. In werkende staat, compleet met sleutel en slinger.
Une pendule en régule sur trois pieds et décorée de têtes de bélier en fer sur le côté. En état de marche, complète avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572Wim Van RemortelPeriod: 1939
“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#198Feltman, Weiden, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#562
Een paar XIXe eeuwse Japanse houtsneden met verhalen. Gesigneerd.
Une paire de gravures sur bois japonaises du XIXe siècle avec des histoires. Signées.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#439
“Zero-stijl kunstwerk in papier.” Draagt handtekening achteraan. Gedateerd 1966.
"Œuvre d'art de style zéro sur papier." Porte une signature au dos. Daté 1966.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#443Goebel, Germany
“Hab’ mein Wagen voll geladen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1996. No. 751. Op houten sokkel. Enveloppe achteraan gelijmd.
"Hab' mein Wagen voll geladen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1996. 751. Sur socle en bois. Enveloppe collée au dos.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150