Other lots in this auction
-
#414Rik Blomme
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35/40 -
#177Delvaux
Een rode handtas van Delvaux.
Un sac à main rouge de Delvaux.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 320/360 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400/450 -
#575
Een zamakken schouwklok op drie poten en versierd met ijzeren ramskoppen aan de zijkant. In werkende staat, compleet met sleutel en slinger.
Une pendule en régule sur trois pieds et décorée de têtes de bélier en fer sur le côté. En état de marche, complète avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120 -
#234
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#11
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes. Gemerkt met Meissenmerk.
"Muse". Une figurine de porcelaine multicolore. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts. Marqué de la marque de Meissen.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 50/80 -
#400
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 320/360 -
#672
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#92François LamorinIèrePeriod: 1828 - 1911
“Duinzicht met vrouw.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
“Vue sur les dunes avec femme.” Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 22,5 x 40 cmEstimate: € 500/800 -
#590Mont Blanc
Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
Un bracelet en argent dans sa boîte d'origine. 925‰. Marqué.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#350Ice Watch Quartz
Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.No longer availableEstimate: € 80/120