Other lots in this auction
-
#242
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700 / 2800 -
#303Val St-Lambert
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
Un tapis Kashmir en laine nouée main.No longer availableDim. 214 x 136 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.
Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 3965 g brutEstimate: € 1500 / 2000 -
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#767
Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.
Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Lladro
Een moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 220 -
#541
Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#703
Twee kunstboeken:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.
Deux livres d’Art:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#436
Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 60 / 80