Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.

“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.

”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.
Dim. 15,5 x 20 cm
SKU: 2708190554.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #148
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.

    Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #854

    Een zwartgepatineerd houten kistje.

    Petit coffret en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. 27 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een scribaan van gefineerd hout, versierd met ingelegde fruithouten biesjes en messingen marquetterie. Inclusief twee glazen inktpotjes. XIXe eeuw.

    Un scriban en bois de placage, décoration d’incrustations en bois fruitier et marqueterie en laiton. Deux encriers en verre compris. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #61

    55 gefrankeerde brieven, Frankrijk, Australië, Berlijn enz. XIXde eeuw.

    55 lettres affranchis, France, Australie, Berlin, etc. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #703

    Twee ivoren netsukés. “Een landsman en een artiest”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Un homme du pays et un artiste”.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #143
    Delvaux

    Handtas van lichtbruin leder. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir brun clair. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Volledige “Christoffel Columbus”-serie van 16 postzegels. Niet ontwaard. Geen gom, scharnieren, gebreken o.m. geen tanden onderaan 6 ct, linkerbovenhoek gescheurd 4 $, verkleuringen, matig gecentreerd.

    U.S.Postage 1893. 400 années depuis la découverte de l’Amérique. Série complète “Christofle Colombe” 16 timbres. Pas de gomme, défauts.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #29
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    ”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #845
    Limoges, France

    Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More