#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
#407Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.
#633“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
#772Een reeks van zeven verschillende ex-librissen in zes kaders.
#174“Het lezen van een brief bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
”La lecture d’une lettre auprès d’une bougie”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 550 / 650 -
#467“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
#798Een tijger van brons. Aziatisch werk.
#391Casades, Spanje“Pierrot met tamboerijn” & “Clown met ukelele”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
”Pierrot et tambourin” & “Clown et ukulélé”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marques.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
#430Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
#800Notenhouten sokkel.
Un socle en noyer.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#824Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
Un ensemble de trois valises anciennes, mesures différentes.No longer availableDim. 43 x 76 cmEstimate: € 60 / 100