Other lots by Reychler
-
#524Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Composition en gris-bleu . Huile sur panneau.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#644Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte composities”. Een pendant, olieverf op doek.
Compositions abstraites . Pendants, huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Composition . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Rode streep”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op de verso.
Bande rouge . Huile sur panneau. Signé au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 80 -
#534Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.
Compositions . Deux peintures à l'huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#509Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 150 / 300 -
#499Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Surfaces en rose . Quatre panneaux avec peintures à l'huile sur panneau. Signé et daté 2001.No longer availableDim. 60 x 120 cm (x4)Estimate: € 200 / 400
Other lots in this auction
-
#338Lladro
“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147
Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.
Thérèse de Lisieux. Une statue en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 200 -
#627
Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#573
Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240 / 280 -
#116
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#434Corneille
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd XXII/XXX buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, datée 88 et numérotée XXII / XXX hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#282
Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.
Un chandelier d'église en laiton massif de style éclectique.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496
1 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
1 pièce en or 14 k. “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 80 / 120 -
#631
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#491
Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.
Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.No longer availableDim. h: 34 - 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405
Een Chinees houten altaartafeltje.
Une table d'autel en bois chinois.No longer availableDim. 30 x 77 x 44 cmEstimate: € 65 / 75