Similar lots by type
-
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60 / 70 -
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#272L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314
“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252L. Voets
“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#472
Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.
Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#332
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960
“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224F. Verm***
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25 / 40 -
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420 / 500
Other lots in this auction
-
#474
“Parijs”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Dubois.
”Paris”. Huile sur toile. Porte la signature Dubois.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Lotus
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
Une montre pour homme en acier inoxydable à bracelet en cuir, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#116Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120 / 200 -
#443
Een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#561
“Krijger met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guerrier et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#731
Een lot van drie boeken met betrekking tot Rusland en de Sovjetunie. - Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.
Un lot de trois livres en relation avec la Russie et l’Union Soviétique:- Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#540
“Merrie met veulen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Jument et poulain”. Un netsuke en ivoire sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 100 -
#447
Tibetaans gebedenboek van hout en papier.
Un livre de prière du Tibet en bois et papier.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259L. Voets
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#590
“Wijze op pelikaan”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage sur un pélican”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189F. Friederichsen
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#73
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200