Other lots by Reychler
#449Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Composities”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 2004 & 2008.
#439Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. De grootste gesigneerd en gedateerd ‘00.
Compositions géométriques . Technique mixte sur toile. Le plus grand est signé et daté 00.No longer availableDim. 40 x 40 & 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#422Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.
Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 1209 / 200
#209Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.
#458Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#399Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.
#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#496Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
#5Een 18 K geelgouden ring.
#37Val St. LambertEen paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#349Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
#175Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600