Other lots in this auction
-
#320
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#378Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableDim. H: 12cmEstimate: € 35 / 45 -
#261Val Saint-Lambert
Een kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..
Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.No longer availableDim. H. 1 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Leopold Muller
Een porseleinen dekselpotje op opengewerkte voet. Met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘36.
Pot à couvercle en porcelaine sur pied ajouré. A décor multicolore et doré. Signé et daté en bas '36.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#360
Twee verschillende 14 K rooskleurige gouden trouwringen.
Deux alliances différentes en or rose 14 carats.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 230 / 280 -
#673Goebel
Een lot biscuit en porselein. Een Yorkshire, twee vinken en twee andere vogels, een konijntje, een egeltje, een groep paddestoelen en een spaarpot in de vorm van een schouwveger. Alle gemerkt.
Lot de biscuit et de porcelaine. Un Yorkshire, deux pinsons et deux autres oiseaux, un lapin, un hérisson, un groupe de champignons et une tirelire en forme de ramoneur. Tous marqués.No longer availableDim. H: 2-12cmEstimate: € 30 / 50 -
#239Bosmans
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 cm x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48
Een Madonna met kind van gepolychromeerd en verguld terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.
Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#93
“Bacchus”. Een buste van gepolychromeerd plaaster.
"Bacchus". Buste en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#643Maria Innocentia Hummel
Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40