Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
Michel Leducq
Period: 1879-1955

“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

"Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.
Dim. 87 x 30 x 22 cm
SKU: 1604240233.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #475
    Pilar Gonzalez

    “Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.

    "Surreal seascape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the reverse.
    No longer available
    Dim. 115 x 88 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #429
    Yoruba

    “Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.

    "Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126
    Massimo & Lella Vignelli Casigliani
    Period: 1931-2014

    Tavolino mod. “Metafora”. Een vintage design salontafel met 4 geometrisch wit marmeren poten, bestaande uit globe, kubus, piramide en cilinder, waarop een vierkant glazen blad. Ontwerp door Massimo & Lella Vignelli voor Casigliani, 1979.

    Coffee table model "Metafora". A vintage design with 4 geometric white marble legs: globe, cube, pyramid and cylinder, supporting a square glass top. Designed by Massimo & Lella Vignelli for Casigliani, 1979.
    No longer available
    Dim. 20 x 98 x 98 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #659
    Jules Marie Canneel
    Period: 1881 - 1953

    “Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.

    "Elegant." A drawing on paper, mixed media. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 22cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #688

    Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.

    A wooden carved cassava mortar and pestle.
    No longer available
    Dim. 61 & 33 x Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #708

    Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.

    A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.

    A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.

    A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #39
    James Dixon

    Een 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.

    A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.
    No longer available
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #200

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #208

    Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.

    A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.
    No longer available
    Dim. h 90 cm (enkel voet)
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More