#122“Jeune femme au collier de perles". Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Verso label, toegeschreven aan Joseph Paelinck, eerste helft 19e eeuw.
"Young Woman with a Pearl Necklace". A painting, oil on canvas, marouflaged. Verso label attributed to Joseph Paelinck, first half of the 19th century.No longer availableDim. 19,5 x 17 cmEstimate: € 500 / 600 -
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#554Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.
A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.No longer availableDim. 360 x 99 cmEstimate: € 60 / 90 -
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#340Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.
A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180