#67Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.
A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.No longer availableDim. h 24 x b 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#72Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 126 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#624Een bronzen Boeddhabeeld.
A bronze cast Buddha statue.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Agnès GallandPeriod: *1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#312Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 39 cmEstimate: € 60 / 80