#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#431Een uit natuursteen gesculpteerd beeldje van 2 gestileerde figuren.
A sculpture carved from natural stone of 2 stylized figures.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#615Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
#276Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. 116 x 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#726KhamsehEen meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
A multicolored hand-knotted Iranian rug with a geometric design. Numbered 385/6 with certificate.No longer availableDim. 198 x 103 cmEstimate: € 50 / 75 -
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.
A set of three domes with a Vieux-Bruxelles set of a Holy Mother and two small vases underneath.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60 / 80