#475Pilar Gonzalez“Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"Surreal seascape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the reverse.No longer availableDim. 115 x 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#126Massimo & Lella Vignelli CasiglianiPeriod: 1931-2014Tavolino mod. “Metafora”. Een vintage design salontafel met 4 geometrisch wit marmeren poten, bestaande uit globe, kubus, piramide en cilinder, waarop een vierkant glazen blad. Ontwerp door Massimo & Lella Vignelli voor Casigliani, 1979.
Coffee table model "Metafora". A vintage design with 4 geometric white marble legs: globe, cube, pyramid and cylinder, supporting a square glass top. Designed by Massimo & Lella Vignelli for Casigliani, 1979.No longer availableDim. 20 x 98 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#39James DixonEen 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.
A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.No longer availableDim. h 90 cm (enkel voet)Estimate: € 120 / 180