#399Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#311Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.
A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 40 / 80 -
#696Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#348Villeroy & Boch“Paloma Picasso”. Een kristallen vaas, onderaan gemerkt.
"Paloma Picasso." A crystal vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Een Oosters handgeknoopt wollen karpet.
An Eastern hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 240 x 150 cmEstimate: € 75 / 100 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#375Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel met florale gobelin zitting en bijhorend voetbankje.
A sculpted, patinated wooden armchair with floral tapestry seat and matching footstool.No longer availableDim. 81 x 59 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#476Een set van twee gesculpteerde massief eiken piëdestals.
A set of two carved solid oak pedestals.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 150 / 230