#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#11Paris Duffaud - Constructeur“Trocart du Docteur Cardis”. Een metalen injectienaaldenset met betrekking tot de pneumologie. Medio 1930, Gemerkt en genummerd No.29734.
"Trocart du Docteur Cardis". A metal injection needle set related to pneumology. Mid-1930s, Marked and numbered No.29734.No longer availableDim. 2,5 x 9 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Boch La LouvièreEen paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 80 / 120