#316Een paar eikenhouten Louis XV stijl stoelen met gesculpteerde details, gobelin zitting en geborduurd floraal decor.
A pair of oak Louis XV style chairs with carved details, tapestry seat, and embroidered floral decor.No longer availableDim. 89 x 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#525Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#255Een uit één stuk hout gesculpteerd beeld van Sint-Rochus met hond.
A sculpture carved from a single piece of wood depicting Saint Roch with a dog.No longer availableDim. h 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Een uit natuursteen gesculpteerd beeldje van 2 gestileerde figuren.
A sculpture carved from natural stone of 2 stylized figures.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#243“Jongen met laarzen.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
"Young Boy with Boots." Bronze statue on a marble base.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180