#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#601KeramisEen porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
#542KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#220Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.No longer availableDim. 7,34 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120