#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#139Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.
A Georgian tea table with a round folding top on a beautifully carved central leg. 19th century.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
A two-door Empire style display cabinet with bronze details and lion feet.No longer availableDim. 183 x 115 x 48 cmEstimate: € 150 / 250