Other lots in this auction
-
#90
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 400 / 450 -
#43
Een lotje Nederlands zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een lepelvaasje en een zoutvaatje.
Un lot d'argenterie hollandais, composé de sept cuillères, d'un vase à cuillère et d'une salière.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Herder met kudde op weg naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Berger avec troupeau sur le chemin de l'étable. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445
Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#344
Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.
Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#651Rutten airguns, Herstal
Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé 'Airstar' avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 50 / 70 -
#521
Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#279Van Mulders
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40 / 55 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Un dossier avec de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études académiques, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#138
Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597
Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100