Similar lots by type
-
#432Marie OsterleyPeriod: 1842 - 1916
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#799Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#222
“Damesportret”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole belge du XIXe siècle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#352
“Winters landschap met wandelaar”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver avec un baladeur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 55a/65 -
#783Léon Houyoux
“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#679L. Brangers
“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#544Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#39Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#672
“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#552V. Thijs
“Sprookjeslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
“Paysage de conte de fée”. Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#674Frans CoppensPeriod: 1895-1975
“Watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Moulin à eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#452Karel Van Lerberghe
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#609
Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100/160 -
#229Leo CleymansPeriod: °1937
“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#212
“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800/1200 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#709
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘IZ’.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#798P. Kirin
“Landbouwer in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 60/100 -
#800Z. Hedwig
“Zicht op de St. Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#784Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#469Luc Peter Crombé
“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#76Indo-Bidjar
Wollen karpet met geometrisch bloemenmotief. Handgeknoopt.
Carpette en laine à motif géométrique aux fleurs. Nouée main.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 25/50 -
#395
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#809
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#560Ecuador
Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#655Latijns Amerika
Drie verschillende halssnoeren en twee broches met symbolen van de Inca’s en van 925 ‰ zilver bezet met half edelstenen.
Trois colliers et deux broches aux symboles des Incas et en argent 925‰ sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#583
Een coupe van Cantonporselein in een verguld bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 Ø: 18 cmEstimate: € 320/360 -
#415
Moderne schildersezel van beukenhout.
Chevalet moderne en hêtre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#250
Een halssnoer van verschillende kleuren Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles de Tahiti de différentes couleurs. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 2400/2800 -
#434Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#382
Een karaf en zes glazen van Boheems glas, versierd met een handgeschilderd decor van personages. (1letsel).
Carafe et six verres en verre de Bohème décorés de personnages peints à la main. Un dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#124Leonard De BuckPeriod: 1874-1954
“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Paysage de printemps”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#641
Citer.
Citer.No longer availableEstimate: € 30/50