Similar lots by type
-
#505
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420/440 -
#477
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360/380 -
#198
Twee hertenkalfjes van ijzer.
Deux veaux de cerf en fer.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 160/200 -
#115
“De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.
"L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.No longer availableDim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)Estimate: € 60/100 -
#314
Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers en bronze différents avec pilon.No longer availableDim. H: 7-13cmEstimate: € 35/45 -
#669
Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.
Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#169
“Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#471
Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240 -
#514
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400/700 -
#382
“Gestileerd vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groen graniet. Lichte randschade aan de basis en bovenaan aan de achterkant. Draagt monogram en genummerd.
« Nu féminin stylisé ». Une figurine de granit vert. Légers dommages sur les bords de la base et du haut du dos. Porte monogramme et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600/800 -
#517
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700/800 -
#684
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40/50 -
#581
“Kubistische muzikant”. Een houten beeldje. Draagt handtekening onderaan.
« Musicien cubiste ». Une figurine en bois. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#193
“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200/300 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250/400 -
#235
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120/200 -
#159
“Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.
"Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#233
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#174
Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.
Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#511
“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550/600 -
#587
Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Un Bouddha assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/180 -
#183
“Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.
"Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25/40 -
#326
Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#241Val Saint-Lambert
Een langwerpige karaf met dop van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Une carafe allongée à bouchon en cristal taillé, en partie colorée rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 100/120 -
#483Maria Innocentia Hummel
“Land in Sicht”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 620 en Limited Edition 1992.
"Terre en vue". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 620 et édition limitée 1992.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 180/220 -
#574Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907 - 1992
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cm -
#464Maria Innocentia Hummel
“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
"Deux anges de l'Avent musiciens". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 172 et 173.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60/80 -
#401
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Een lot koper, bestaande uit een antieke jardinière met een bacchantische reliëfscène, een drie messingen schuimspanen en een pollepel. Bijgevoegd twee tinnen bekertjes en een lepel.
Un lot en cuivre, composé d'une jardinière à l'antique avec un relief bachique, trois écumoires en laiton et une louche. Ajoutées sont deux tasses en étain et une cuillère.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/100 -
#151Val Saint-Lambert
Een grote ronde kom op vierkante voet van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt. En met label.
Un grand bol rond sur un pied carré de cristal taillé incolore. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 37 cm, H. 28 cmEstimate: € 1000/1500 -
#288
“Koppel met bloemenmand en lammetje”. Een biscuit groep onder baldakijn met strik en glazen kraaltjes. Als lampenvoetje.
"Couple avec panier de fleurs et agneau". Un groupe en biscuit sous dais avec noeud et perles de verre. Comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#433Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 65/85 -
#337
Een getorste glazen kandelaar en een bonbonschaal met deksel (gemerkt Watford Crystal) en een kalebasvaas van kristal. De eerste en laatste gemerkt van Baccarat.
Un bougeoir en verre torsadé et un plat à bonbon avec couvercle (marqué Watford Crystal) et un vase gourde en cristal. Le premier et le dernier marqués de Baccarat.No longer availableDim. H: 16-25cmEstimate: € 25/35