Similar lots by type
-
#224
“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#532
“Personages op het strand” & “Dames op de pier”. Olieverf op paneel. De tweede gesigneerd.
“Personnages sur la plage” et “Femmes sur la jetée”. Huile sur panneau. Le second signé.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 & 34 x 46,5 cmEstimate: € 160/200 -
#662J. Wiltz
“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#439
Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#689Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#562Angela
“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#415
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#254Charly Lammers (?)
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200/240 -
#214
De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500/3000 -
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#194
“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800/1000 -
#572Didier MaghePeriod: °1959
“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#234
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800/2200 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000/2400 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916
“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000/1500
Other lots in this auction
-
#319
Drie diverse aquarellen met landschappen.
Trois aquarelles diverses représentant des paysages.No longer availableDim. 25 x 36 en 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#323
Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.
Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 450/550 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/120 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#111Lladro
Polychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120/200 -
#205
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500/2700 -
#425
“Meesters der schilderkunst”. Een reeks in acht delen, uitgegeven door Soubry. Eerste deel dubbel.
“Meesters der schilderkunst”. Série en huit volumes. Ed. Soubry. Volume 1 double.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#462
“Vlakkencompositie”. Acryl op papier. Draagt handtekening ‘J.V.D.Zee’.
“Composition géométrique”. Acryl sur papier. Porte une signature “J.V.D.Zee”.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 120/160 -
#240
Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950/1000 -
#808
Een lot van tien messingen olielampen, waarbij twee zonder lampenglas.
Lot de dix lampes à huile en laiton dont deux sans verre de lampe.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50/100 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40/60