Other lots in this auction
-
#106
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#681
Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/60 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700/800 -
#753
Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40/45 -
#842
Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
Deux livres en relation avec le cinéma. 1982.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#604
“Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.
”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120/180 -
#817
Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60/70 -
#849
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40/50 -
#139E. Ritburn (?)
“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hibou”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#868
Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#532Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972
“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#36Il Bisonte
Een bruin lederen toiletzak. We voegen er een twee broekenriemen en een zakje met twee kaartspellen aan toe.
Un sac de toilette en cuir brun. Nous ajoutons deux ceintures et un petit sac avec deux jeux de cartes.No longer availableEstimate: € 100/150